O Nas

O Nas

Harmony Nature Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu Szczepankowie, to dynamicznie rozwijający się producent wolnej od GMO lucerny paszowej w postaci sieczki naturalnej i olejowanej, suszu, pelletu oraz pelletów: z traw łąkowych (trawokulek) i wyściółkowego ze słomy (bedding). Harmony Nature Alfalfa Sp. z o. o. w nieodległej przyszłości będzie produkować zawierające lucernę pasze specjalistyczne dla zwierząt hodowlanych oraz olej lniany. 

Firmę tworzą ludzie o bogatym, wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu i produkcji pasz, handlu hurtowym krajowym i zagranicznym, zarządzaniu projektami a zarazem pasjonaci hodowli koni. 

Harmony Nature Sp. z o.o., jako jeden z największych w Polsce dostawców lucerny dysponuje mocną bazą surowcową, magazynową i produkcyjną w Polsce oraz w krajach Europy Południowej. Nasz surowiec pochodzi w większości z upraw ekologicznych i jest suszony naturalnie. Umożliwia to ciągłą, niezakłóconą realizację dostaw do każdego odbiorcy.

 

Sprzedaż lucerny, oferowanej przez Harmony Nature Sp. z o. o. jest realizowana poprzez partnerów handlowych w Polsce i w Europie oraz bezpośrednio do kluczowych klientów firmy.